Hlavní stránka > Služby > Zprostředkovatelské služby > Inzerát č. 192912209

Konzultant prodejního CallCentra Elektřina Plyn

- [24.10. 2024]

Hledáme zkušené prodejce plynu a elektřiny s minimálně pětiletou praxí v call centru, přímém prodeji, nebo managementu! Pokud máš prodejního ducha a chceš pracovat v dynamickém prostředí, jsi na správném místě.

Co nabízíme?

Fixní plat ve výši 30 000 Kč + atraktivní provize z prodeje, které mohou značně zvýšit tvé příjmy.

Stabilní pracovní prostředí v přátelském a podporujícím týmu.

Možnost profesního růstu a účast na vzdělávacích programech.

Flexibilní pracovní dobu a možnost práce z domova po zaučení.

Náplň práce:

Telefonická komunikace se zákazníky.

Prezentace našich produktů a udržování vztahů se stávajícími zákazníky.

Spolupráce na plnění prodejních cílů.

Pokud splňuješ požadavky a chceš se připojit k našemu týmu, neváhej nás kontaktovat!

Těšíme se na tebe!

Jméno:

Martin

Telefon:

739... zobraz číslo

Lokalita:Mapa155 00 Praha 5

Vidělo:

32 lidí

Cena:

50 000 Kč