Hlavní stránka > Služby > Koně - služby > Inzerát č. 94413523

Kategorie

MÁTE RÁDI PRÁCI S KOŇMI?

- TOP - [17.10. 2018]

MÁTE RÁDI PRÁCI S KOŇMI? - 1

MÁTE RÁDI PRÁCI S KOŇMI? - 2
MÁTE RÁDI PRÁCI S KOŇMI? - 3
Jste aktivní, spolehliví a máte rádi práci s koňmi?

Tak nabízíme práci přímo pro Vás.
Hledáme nového kolegu/kolegyni na pracovní pozici ošetřovatele/ošetřovatelky - jezdeckého instruktora /instruktorky v krásném prostředí do rodinné stáje v obci Mratín (Praha-východ).
Náplň práce:
• dopoledne- ranní krmení, vyvádění koní do výběhů a zpět, místování boxů a ošetřování koní
• odpoledne – výuka jízdy na koni začátečníků na jízdárně i v terénu
• večer – večerní krmení
(každý ošetřovatel má cca 10 koní na starost)
Požadujeme:
 časovou flexibilitu
 spolehlivost
 samostatno st
Nabízíme:
 zaškolení a seznámení s pracovní
náplní
 práce v mladém kolektivu
 možnost ubytování v rodinném domku, který je přímo v našem jezdeckém areálu, internet
 možnost zlepšení Vašich jezdeckých dovedností a znalostí
 možnost přípravy na ZZVJ a následné složení zkoušek
 po zapracování možnost ustájení vlastního koně

- Pracovní smlouva na DPP nebo ŽL (příspěvky na sociální i zdravotní pojištění)
- ODKAZ NA NAŠE WEBOVKY: https://jezdeckaskola-farmahradek.wgz.cz/

Telefon:

Kamila B
605169809

Lokalita:250 63 Praha - východ

Vidělo:

1116 lidí

Cena:

Dohodou