Co: Lokalita: Okolí: km Cena od: - do:
Hlavní stránka > Služby > Koně - služby > Inzerát č. 112776424

Kategorie


Hledáte ustájení pro koně? Mikulášovice - Ústecký kraj

- [29.11. 2019]

Hledáte ustájení pro koně? Mikulášovice - Ústecký kraj - 1
Hledáte ustájení pro koně? Mikulášovice - Ústecký kraj - 2
Hledáte ustájení pro koně? Mikulášovice - Ústecký kraj - 3


Hledáte ustájení pro koně?
Pro všechny milovníky a chovatele koní nabízíme pastevní venkovní ustájení pro koně. Zvolte si ustájení koní, kde se bude líbit Vašemu koni i Vám. Ustájení koní nabízíme v jednom z nejkrásnějších koutů naší republiky, který se nachází v Severočeském kraji (Ústecký kraj), okres Děčín, Šluknovský výběžek, v krásné malebné krajině Národního parku České Švýcarsko, jenž spadá pod Chráněnou krajinnou oblast Labské pískovce. Pastvina pro Vašeho koně se rozkládá na ploše 26 hektarů.
Toho času se na pastvině nachází Limousinský skot (bez býků), což je masné plemeno skotu mírné povahy pocházející ze střední Francie. Skot chováme v plně ekologickém režimu. Náš skot je celoročně na pastvině, tento chov je považován za efektivní chov masných plemen a extenzivní způsob chovu na trvalých travních porostech. Pro celoroční pobyt zvířat na pastvině musí být samozřejmě splněno několik základních předpokladů. Samozřejmostí je dobrý zdravotní stav a kondice chovaných zvířat. Nachází se zde také možnost pro koně, kteří nejsou na skot zvyklý, nebo si to majitel nepřeje, poté mohou být koně od skotu odseparovány. Co se týče dostatečné dotace zvířat pitnou vodou, je je i toto zajištěno. Momentálně řešíme ustájení ve venkovních boxech. Zimoviště pro zvířata máme vyřešené uměle vybudovaným zařízením – obloukovou halou. Kovář, podkovář v přilehlém okolí, veterinář rovněž. Chcete-li strávit delší čas na dosah svých zvířecích přátel, tak výhledově do budoucna nabídneme rovněž ubytování kousek od místa, kde se pastvina nachází. Stravování je poté možné vyřešit v místních restauracích.
Cena od 2500 Kč, upřesněním.
Kam je možné se u nás při vyjížďce zatoulat?
Území v České republice nejnovějšího a v pořadí čtvrtého Národního parku České Švýcarsko je součástí širší oblasti Labských pískovců, nazývané již po dvě staletí Českým a Saským Švýcarskem. Co vše konkrétně stojí za zmínku a navštívení?

Pravčická brána - Hřensko
Pravčickou bránu – symbol Národního parku České Švýcarsko, najdete v severních Čechách, nedaleko obce Hřensko. Pravčická brána je svými rozměry (výškou otvoru 16 m, rozpětí oblouku u dna je 26,5 m a šířkou mostu 8m) největším přírodním skalním mostem v Evropě. Právem je označován za perlu této atraktivní oblasti.

Soutěsky Hřensko
Soutěsky Hřensko, to je romantická plavba na lodičkách řeky Kamenice. Edmundova soutěska a Divoká soutěska jsou jednou z největších atrakcí NP České Švýcarsko.
...

Jméno:
Telefon:

Iveta
721826274

Lokalita:407 79 Děčín

Vidělo:

146 lidí

Cena:

Dohodou
Všechny inzeráty a hodnocení uživatele
Přidat do oblíbených
Sdílejte na Facebooku
Doporučit kamarádovi
Vyhledat podobné inzeráty©2020 Bazoš - Inzerce, Bazar Koně - služby
Nápověda, Dotazy, Hodnocení, Kontakt, Reklama, Podmínky, Ochrana údajů, RSS, Mobilní verze
Inzeráty Služby celkem: 6537, za 24 hodin: 528